Hlásenia mestského rozhlasu 02.05.2022

Oznam MŠ NR - pozvanie na Pesničkovú párty
Oznam MsKS - divadelné predstavenie Horúca sprcha
Predaj - podnikateľka z Poľska

Združenie Horná Rimava v spolupráci s mestom Hnúšťa a kolektívom 11 autorov o niekoľko týždňov vydá publikáciu o histórii mesta s názvom Príbehy starej Hnúšte. Knihu si môžete rezervovať už dnes v kancelárii primátora mesta za zvýhodnenú predpredajovú cenu 11,- € a následne si ju vyzdvihnúť koncom júna. 29 historických príbehov a informácií od pravekého osídlenia až po koniec druhej svetovej vojny spolu s viac ako 200 fotografiami určite zaujme každého, kto má rád históriu svojho mesta.

Riaditeľstvá materských škôl v Hnúšti oznamujú, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2022/2023 bude prebiehať v termíne od 1. mája 2022 do 31. mája 2022. Pre deti, ktoré dovŕšia vek 5 rokov do 31. augusta 2022 je predprimárne vzdelávanie povinné! Žiadosť na prijatie dieťaťa si môžete stiahnuť na stránkach školy: www.msnrrimavienka.sk, a na fb stránke MŠ Klokočova alebo napísať v individuálnom formáte.

Žiadosť môžete doručiť:

1. Poštou, na adresu materských škôl
  2. Vložiť do poštovej schránky na budovách materských škôl (v obálke alebo euroobale)
  3. Elektronicky, na adresu: msnr@hnusta.sk (scenom) a skolka.klokocova@pmxmail.sk
  4. Osobne v materských školách

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie musí byť podpísaná oboma zákonnými zástupcami a vyplnené všetky údaje o dieťati.

Materská škola Nábrežie Rimavy v Hnúšti  pozýva všetky deti, ktoré ešte nechodia do materskej školy na „Pesničkovú párty“ do materskej školy Nábrežie Rimavy v stredu 04. mája 2022 o 9.30 hod. (vchod od Rimavy, dolná trieda Motýliková).

Mestské kultúrne stredisko vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie Horúca sprcha. Vynikajúci herci sa postarajú o množstvo zábavných situácií, v piatok  6.mája 2022 o 18.00 hodine v divadelnej sále Domu kultúry v Hnúšti. Vstupenky za cenu 13,- € si môžete zakúpiť v predpredaji v MsKS v Hnúšti alebo v sieti Ticketportal.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 5,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- hrušky 3 kg za 3,- €,

- hrozno 0,5 kg za 1,- €,

- šalát 1 kus za 1,- €,

- reďkovku červenú 1 zväzok po 0,70 €,

- cibuľu 5 kg za 2,50 €,

- kyslú kapustu 3 kg za 3,- €,

- 100 % jablkovú šťavu 5 l za 5,- €.

Vytvorené: 2. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 2. 5. 2022 12:39