Hlásenia mestského rozhlasu 16.12.2022

Oznam - Výstava vianočných ozdôb
FK Iskra Hnúšťa - MALOHONT GOL CUP
Oznam - Kvetinárstvo Tulipán

Mikroregión SINEC – KOKAVSKO a mesto Hnúšťa vás pozývajú na Výstavu vianočných ozdôb spojenú s predajom, ktorá sa bude konať aj dnes 16.decembra 2022 v čase od 10.00 do 17.00 hodiny v priestoroch sobášnej siene Mestského úradu v Hnúšti. Príďte na výstavu, na ktorej si budete môcť zadovážiť malé milé darčeky pod Vianočný stromček pre svojich blízkych a priateľov. Výstava sa koná v rámci podujatia VIANOČNÉ TRHY Hnúšťa.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva priaznivcov športu na futbalový víkend v mestskej športovej hale. Zajtra 17.decembra 2022 sa bude konať tradičný futbalový turnaj dospelých MALOHONT GOL CUP a v nedeľu 18.decembra 2022 futbalový turnaj mladých nádejí. Začiatok obidvoch športových podujatí  je o 9.00 hodine. Tešíme sa na Vašu podporu a účasť.

Kvetinárstvo Tulipán oznamuje svojím zákazníkom, že má 30% zľavu na vianočné dekorácie a umelé stromčeky. Každý zákazník, ktorý nakúpi tovar v hodnote nad 25,- € sa môže zapojiť do vianočnej tomboly. Losovanie Vianočnej tomboly sa uskutoční 23.decembra 2022.

Vytvorené: 16. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 16. 12. 2022 9:57