Hlásenia mestského rozhlasu 22.10.2020

Oznam - Zber a vývoz zeleného odpadu
Oznam - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s.
Oznam - nález zväzku kľúčov

Mesto Hnúšťa prostredníctvom Technických služieb mesta bude realizovať zber a vývoz zeleného odpadu. V dňoch 23. - 26. októbra 2020 na uliciach Pokroku, Skalica, Amfiteáter a Rad.

Vývoz sa bude realizovať z týchto ulíc a mestských častí vždy v pondelok. V prípade nepriaznivého počasia sa zber predlžuje o deň. V prípade skoršieho naplnenia kontajnera Vás žiadame, aby ste vzniknutú situáciu nahlásili na t. č. : 047/542 3113 – pracovníkom Technických služieb mesta Hnúšťa. Zároveň Vás upozorňujeme, aby ste do kontajnerov dávali len zelený odpad, konáre vedľa kontajnera a žiadny iný odpad. Tieto miesta budú monitorované fotopascami.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. Banská Bystrica vzhľadom na vyhlásený núdzový stav SR a z dôvodu zníženia rizika šírenia sa koronavírusového ochorenia v strategickej spoločnosti oznamuje, že zákaznícke centrá budú pracovať v uzatvretom režime od dnes 22. októbra 2020 do odvolania. Za účelom vybavenia akýchkoľvek žiadostí, podnetov a reklamácií môžu zákazníci využiť písomnú, elektronickú alebo telefonickú formu komunikácie: e-mail:cc@stvps.sk, telefonická zákaznícka linka:0850 111 234 alebo na adresu:

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s.

Partizánska cesta 5

974 01  Banská Bystrica

Viac informácií na www.stvps.sk

Ďakujeme Vám za pochopenie a ústretový prístup.

Včera 21. októbra 2020 sa na námestí našiel zväzok kľúčov. Majiteľ si  ho môže vyzdvihnúť v klientskom centre MsÚ.

Vytvorené: 22. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 22. 10. 2020 9:37