Hlásenia mestského rozhlasu 24.02.2020

Pozvánka na zasadnutie Mestského zastupiteľstva,
Posledná fašiangová zábava,
Očná optika ANPEK - vyhotovenie dioptrických okuliarov

Vážení občania, do konca súťaže o ihrisko Žihadielko zostáva už len pár dní. Ak ste sa vy alebo Vaši príbuzní a známi ešte nestihli do hlasovania zapojiť a zároveň chcete vyhrať wellness pobyt pre celú rodinu, navštívte naše Klientske centrum na MsÚ, alebo sa zaregistrujte a hlasujte na stránke www.zihadielko.sk  Ďakujeme za vašu pomoc.

Milí Hnúšťania, sme v poslednom a zároveň najťažšom týždni súťaže o ihrisko Žihadielko, preto je vaša pomoc a podpora teraz najdôležitejšia. Prosíme Vás, hlasujte za Hnúšťu každý jeden deň, víťazstvo máme skoro na dosah. Ďakujeme za každý jeden hlas. Hlasuje sa na stránke www.zihadielko.sk

Pozývame Vás na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Hnúšti, ktoré sa bude konať zajtra 25.februára 2020 o 15.00 hodine v zasadačke Mestského úradu v Hnúšti.

Mesto Hnúšťa a Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti Vás srdečne pozývajú na poslednú fašiangovú zábavu spojenú s pochovávaním basy zajtra 25.februára 2020 od 19.00 hodiny do spoločenskej sály prístavby domu kultúry. Do tanca zahrá dychová a ľudová hudba mesta Hnúšťa, spevácka skupina Skaliny a Húžva a Duo VK. Vstupné 2 €.

O 17.00 hodine vyrazí spred budovy domu kultúry fašiangový sprievod v maskách, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

Očná optika ANPEK oznamuje, že zajtra od 9.00 do 9.45 v zasadačke mestského úradu ponúka možnosť kompletného vyhotovenia dioptrických okuliarov.

Vytvorené: 24. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 24. 2. 2020 14:56