Hlásenia mestského rozhlasu 28.08.2019

Určovanie orientačných čísel budov V.
Partizánska vatra
PMXnet Gladiator run
MsP - nález kľúčov
TS Hnúšťa - oznam
Letné kino Rimava - My
ZŠ Klokočova - oznam
Oslavy 75. výročia SNP
ZŠ JFR Hnúšťa - oznam
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Mesto Hnúšťa oznamuje, že v dňoch 26.8.2019 – 30.08.2019 prebehne V. etapa určovania orientačných čísel budov na uliciach:

Námestie Janka Francisciho 373

Francisciho 731

Partizánska 196

Hlavná 419

Hlavná 420

na základe čoho budú z úradnej moci zmenené adresy trvalého pobytu. Z uvedeného dôvodu je potrebné, aby ste požiadali o vydanie nového občianskeho preukazu, ktoré bude oslobodené od správnych poplatkov. Ďalej je potrebné vykonanie zmien v inštitúciách, s ktorými má občan uzatvorené zmluvy, ako napríklad zamestnávatelia, poisťovne, banky, dodávatelia energií, pošta, mobilní operátori, obchodný a živnostenský register, atď. Bližšie informácie získate na Mestskom úrade v Hnúšti, kancelária č. 4 a 6 (na poschodí) v čase úradných hodín od 8.00 hod. do 15.00 hod., na telefónnom čísle 0472028826, alebo na www.hnusta.sk. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Vážení občania, mesto Hnúšťa Vás pri príležitosti 75. výročia SNP pozýva na obnovenú tradíciu partizánskych vatier. Partizánsku vatru zapálime v piatok 30. augusta o 20:00 hod. v lokalite Kríž. Na miesto konania sa dostanete pešo smerom na Brezinu, kde po 400 metroch uvidíte značenie, ktoré Vás dovedie až na miesto. Návštevníkom odporúčame zabezpečiť si na cestu vlastné svetlo.

Mesto Hnúšťa a PMXnet pozýva všetky deti z ročníkov 2004 – 2013 na detský prekážkový beh PMXnet Gladiator run, ktorý sa uskutoční v sobotu  31. augusta 2019 v mestskom parku. Začiatok registrácie je od 9:00 hod., zaregistrovať svoje deti na preteky môžete aj v spoločnosti PMXnet a Klientskom centre Mestského úradu v Hnúšti.

Štartovné je vo výške 3€ a každý účastník dostane medailu, čelenku, pitný režim a občerstvenie.

Výťažok venujeme na dobročinné účely.

Na ulici Francisciho 731 /na schodoch/ sa našiel zväzok kľúčov vyzdvihnúť si ich môžete na mestskom úrade v klientskom centre.

Technické služby mesta Hnúšťa oznamujú, že vo štvrtok 29. augusta počas sviatka budú vyvážať komunálny odpad ako v pracovný deň.

"Vyzerajú ako my. Myslia ako my. Nezastavia sa pokiaľ nás nezabijú, alebo my nezabijeme ich." Nenechajte si ujsť skvelý hororový zážitok v amfiteátri v Hnúšti už dnes 28. augusta o 21:00 hodine. O občerstvenie sa postará bufet Bali. Vstupné 2€.

Základná škola Klokočova v Hnúšti Vás milí žiaci a rodičia srdečne pozýva na slávnostné otvorenie šk.roka 2019/2020

2.septembra 2019 o 8.00 hod. v hlavnej budove ZŠ. Aj tento školský rok Vás čaká veľa prekvapení a zážitkov v podobe nového školského ihriska, akadémie Mateja Tótha, zrekonštruovaná strecha nad jedálňou, vynovené chodby a triedy, aktivity v rámci národných projektov a iné. Tešia sa na Vás pani učiteľky ,vysmiate pani kuchárky a celý kolektív ZŠ.

Mesto Hnúšťa a ZO SZPB Vás pozývajú na oslavy 75. výročia SNP dňa 2. septembra o 10,00 hod. pri pamätníku SNP v Hnúšti.

Základná škola Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti oznamuje rodičom a žiakom, že slávnostné otvorenie školského roka

2019/2020 sa uskutoční 2. septembra 2019 o 8:15 pred budovou 1. stupňa základnej školy.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na mestskej tržnici výpredaj textilu a obuvy a umelé kytice za 1€.

Vytvorené: 28. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 8. 2019 13:10