Výber jazyka

Obsah

Taekwondisti žnú úspechy i v ďalekej Kórei získali 2x zlato a 4x bronz !!!

Typ: ostatné
Taekwondisti žnú úspechy i v ďalekej Kórei  získali  2x zlato a 4x bronz !!! V dňoch 3-5.9.2021 sa v Kórei , ktorá je kolískou tradičného bojového umenia Taekwondo konala medzinárodná online súťaž v poomsae s názvom : International Poomsae Championship Online Kórea na ktorej sa zúčastnili pretekári z 63 krajín.

Naše malé mestečko Hnúšťu a Slovensko reprezentovali 4 pretekári , ktorí svojimi zostavami poomsae vybojovali cenné kovy a opäť sa nestratili v silnej konkurencii a dosiahli úžasné umiestnenia:  zlato - 1. miesto v kategórii DAN junior vybojovala Ivanka Kyseľová a Peťka Porubiaková v kategórii K1 junior , bronz - 3. miesto ziskali sestry Tamarka  a Timejka Morové a v kategórii para poomsae vybojoval bronzovú medailu Tomi Mravec. V kategórii family pair - rodinní príslušníci sme mali nasadené naše favoritky Timku a Tamarku , ktoré v páre  zostavami získali skvelé 3. miesto.

Zo srdca  všetkým gratulujeme k skvelým umiestneniam a ďakujeme k vynikajúcej reprezentácii, kde sme ako klub obsadili spomedzi 63 zúčastnených klubov  perfektné 4. miesto.

Ku gratulácii sa pripája aj Mesto Hnúšťa a ďakuje za krásnu reprezentáciu.

Vytvorené: 17. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 17. 9. 2021 10:23
Autor: Správca Webu