Výber jazyka

Obsah

Úspech našich dievčat na svetovej súťaži

Typ: ostatné
. Na World Oceania Taekwondo Open Poomsae 2021 vo finále úspešné Timejka Morová 4. miesto, Peťka Porubiaková - 5. miesto a Tamarka Morová - 6. miesto !

Dňa 16.5.2021  prebiehalo finále, kde sa prebojovali i naše dievčatá na svetovej súťaži G2 s názvom World Oceania Taekwondo Open Online Poomsae organizovanej v Austrálii.  Svojimi súťažnými zostavami najviac zabodovala Timejka Morová, ktorá obsadila krásne 4. miesto, ktoré bude ocenené i medailou v  kategórii Kadet farebné opasky  , jej sestra Tamarka získala v hodnotení pekné 6. miesto. Do tretice  vo finále bojovala juniorka Peťka Porubiaková - 5. miesto, ktorá tak doplnila našu postupku v uniestnení  od 4 nahor . V silnej medzinárodnej konkurencii v semifinále - v kategórii Juniorky - čierne opasky sa Ivanke Kyseľovej tentokrát nepodarilo postúpiť do finálovej osmičky a celkovo sa umiestnila na 14. mieste. Všetkým dievčatám i Tomimu Mravcovi - 5. miesto gratulujeme za skvelú  reprezentáciu klubu, mesta Hnúšte na prestížnej svetovej súťaži, kde opäť zviditeľnili svojimi umiestneniami i malé Slovensko a vôbec nezaostávali, dokonca im už chýba iba krôčik k získaniu medailových pozícií.

Vytvorené: 28. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 28. 5. 2021 13:16
Autor: Správca Webu