#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

FK Iskra Hnúšťa

Typ: ostatné
. Milí rodičia dovoľte aby sme sa Vám touto cestou poďakovali za to , že nám dôverujete a Vaše deti patria do našej veľkej futbalovej rodiny. Prioritou nášho klubu je hlavne práca s mládežou a podpora mladých futbalistov.

Aj v novom ročníku sa budeme snažiť pre Vaše deti NAŠICH FUTBALISTOV vytvárať len tie najlepšie podmienky.

Cesta futbalistu je veľmi dlhá ale ovocie , ktoré pozbierame je úžasné. Deti sa naučia futbalovým zručnostiam, športujú v kolektíve, učia sa rôznym tréningovým metódam a trénerským prístupom. Od roku 2005 sa práca s mládežou postupne skvalitňuje a my chceme vytvárať pre našich futbalistov len to najlepšie futbalové prostredie. Cieľom nášho klubu je podporovať šport v Hnúšti a dávať šancu domácim odchovancom uplatniť sa aj v súťažiach dorastu a dospelých.

Naše mužstvo dospelých ako jeden z mála kolektívov v našom regióne hrá v súťaži len s domácimi chlapcami. Veľká vďaka patrí hlavne samospráve – nášmu mestu za podporu športu a hlavne mládeže. Podpora športu sa z roka na rok stále zvyšuje a tým sa zlepšujú aj podmienky pri výchove našich futbalistov.

Ďakujeme aj našim školským zariadeniam, sponzorom , TS Hnúšťa, CVČ Hnúšťa za podporu a pomoc pri zabezpečovaní kvalitných podmienok a tréningového procesu pre našich futbalistov.

SME JEDNA VEĽKÁ FUTBALOVÁ RODINA

 

ĎAKUJEME

FK ISKRA HNÚŠŤA


Vytvorené: 10. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 10. 9. 2018 8:08
Autor: Správca Webu