#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

FALCON CUP 2020 – Taekwondisti zbierali opäť cenné kovy a získali víťazný pohár v poomsae!

Typ: ostatné
FALCON CUP 2020 – Taekwondisti zbierali opäť cenné kovy a získali víťazný pohár v poomsae! 1.2.2020 sa v Rimavskej Sobote uskutočnilo 1. kolo národnej extraligy, ktorej sa zhostil Falcon klub z Rimavskej Soboty. Súťaž prebiehala v disciplínách zápas, poomsae-súťažné zostavy, para – poomsae.

V zápase získali nasledovné umiestnenia : M. Piater 3. miesto, J. Vrbiar 2. miesto, T. Vrbiar 2. miesto.
V disciplíne poomsae nás reprezentovala i naša najmladšia taekwondistka – 5 ročná Ninka. A. Kuruová, ktorá svojím predvádzaním zostáv vo svojej kategórii/ žiačka upútala nejedno oko divákov a zaslúžene vyhrala svoju prvú zlatú medailu – 1. miesto. Úspešní boli :  I. Kyseľová , Timka Morová, T.B. Löinčíková T.I. Lörinčíková, , M. Klimo , S. Spodniaková, M. Zelenáková, P. Porubiaková , M. Brindzová, T. Mravec, A. Oláh, ktorí získali tiež zlaté medaily. V pároch potvrdili svoju kvalitu, súlad, harmóniu cvičenia zostáv sestry  T+T Morové a domov si priniesli tiež  zlaté medaily. V súťažných zostavách strieborné medaily získali Tamarka Morová, A. L. Lörinčíková, P. Pauko, K. Dovalová. Tesne za pódiovými priečkami skončila K. Mravcová na 4. mieste.
V hodnotení klubov Taekwondo klub Hnúšťa získal prvé miesto v kategórií poomsae, Všetkým zúčastneným ďakujeme za peknú reprezentáciu klubu, mesta Hnúšťa a Tisovec. Za pomoc pri zabezpečení účasti klubu na súťaži ďakujeme Mgr. G. Šaminovi.

Vytvorené: 6. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 6. 2. 2020 13:02
Autor: Správca Webu