Výber jazyka

Obsah

I. Kyseľová vybojovala zlato na 2021 Korean Ambassadors Cup Taekwondo World Championship!

Typ: ostatné
. V čase 18.10-16.11.2021 prebiehala Online Korean Ambassadors Cup Taekwondo World Championship súťaž v poomsae na ktorú boli nominovaní za team Slovenska z nášho klubu až traja pretekári.

Pretekári boli nominovaní v nasledovných kategóriách: v kategórii cadet 11-14 rokov Timea Morová , za juniorky 15-17 rokov Ivana Kyseľová a v kategórii seniori muži 18-35 rokov Milan Kyseľ.

V silnej medzinárodnej konkurencii sa Timei Morovej a Milanovi Kyseľovi tentokrát nepodarilo prebojovať do finálových bojov o cenné kovy. Skvele reprezentovala naša nasadená juniorská favoritka Ivanka Kyseľová, ktorá vybojovala pre Slovensko i TKD klub Hnúšťa, aj pre malé mestečko Hnúšťa vo svojej kategórii svojimi súťažnými zostavami zlato - 1. miesto.

Všetkým pretekárom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť a skvelú reprezentáciu.

Vytvorené: 23. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 23. 11. 2021 9:03
Autor: Správca Webu