Výber jazyka

Obsah

Do Kick-box klubu Leon Hnúšťa pribudli dva tituly majstra Slovenska

Typ: ostatné
Do Kick-box klubu Leon Hnúšťa pribudli dva tituly majstra Slovenska Bojovníci z hnúšťanského klubu Kick-box Leon sa znovu ukázali v najlepšom svetle. Partia zápasníkov sa 8. júna 2019 zúčastnila na Majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa pod záštitou Slovenského zväzu kickboxu konali v Leviciach.

Reprezentanti Hnúšte sa v silnej konkurencii nestratili. Práve naopak, postavili sa na medailové priečky a domov sa vrátili s medailami a titulmi.

Najviac sa darilo Jurajovi Hrivnákovi, ktorý zápasil v kategóriách light contact nad 63 kg a kick light nad 63 kg. V obidvoch nenašiel premožiteľa a stal sa dvojnásobným majstrom Slovenska. Zahanbiť sa nedal ani jeho klubový kolega Ján Radič, ktorý si v kategórii kick light do 94 kg vybojoval titul národného vicemajstra. Leon sa v celkovom hodnotení 30 zúčastnených klubov umiestnil na 21. priečke.

„Som maximálne spokojný. Mali sme kvalitnú prípravu a obidvaja podali veľmi dobrý výkon. Najmä Juraj Hrivnák, ktorý v dvoch kategóriách získal dve zlaté medaily,“ zhodnotil tréner Jozef Vranec, u ktorého vládne spokojnosť aj s prebiehajúcou sezónou.

Zápasníkov klubu Kick-box Leon Hnúšťa teraz čaká letná prestávka, počas ktorej nebudú zaháľať. „Budeme naďalej trénovať. Plánujeme aj klubové sústredenie v hnúšťanskej športovej hale. Prípravu chceme zúročiť na slovenských súťažiach a ak by nám to finančná situácia dovolila, radi by sme sa predstavili aj v zahraničí,“ uzavrel tréner Vranec.

Vytvorené: 13. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 13. 6. 2019 13:30
Autor: Správca Webu