#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

LETO S CVČ

Typ: ostatné
LETO S CVČ Centrum voľného času v Hnúšti počas letných prázdnin zabezpečilo počas 4 týždňov program pre 118 detí z mesta a okolia.Zorganizovalo letný tábor s dennou dochádzkou CHUŤ MÔJHO KRAJA, ktorý bol z veľkej časti realizovaný z finančných prostriedkov BBSK, a tri turnusy celodennej starostlivosti o deti.

Týchto programov sa zúčastnili predovšetkým členovia CVČ. Aj nečlenovia však dostali príležitosť spoznať naše centrum. Dva júlové a dva augustové týždne boli naplnené aktivitami, kde sa deti vo veku 6 -12 rokov mohli realizovať v mnohých oblastiach: umeleckej, športovej, ekologickej ... Mali dostatok priestoru na vlastné hry, zažili malé dobrodružstvá, spoznali krásne miesta v Hnúšti a okolí,  našli si nových kamarátov. Podstatná časť aktivít sa uskutočňovala vonku, na čerstvom vzduchu, pokiaľ to počasie dovolilo. Celé Leto s CVČ sa nieslo v znamení empatie, vzájomnej  spolupráce a kreativity. Veríme, že si ho s nami vychutnali všetky deti a zostanú im na  leto 2021 pekné spomienky.

Chcem sa poďakovať vedúcim skupín aj dobrovoľníkom: Bei Borákovej, Adke Vranskej,  Mgr. Ľubke Turčanovej, Mgr. Janke Kožiakovej, Mgr. Ivke Kyseľovej, Mgr. Lydke Bálintovej a Anke Cibuľovej za dobre odvedenú prácu. Bez nich by to určite nebolo také úžasné a jedinečné. Správni ľudia  umocnia atmosféru aj dojmy, ktoré v deťoch zostanú. Taktiež sa chcem poďakovať pánovi riaditeľovi CVČ v Brezne, Mgr. Františkovi Róthovi, a jeho zamestnancom ,Zuzke Opatrnej a Marianovi Lašákovi, že nás prijali na priateľskú návštevu, pripravili nám zaujímavý program a chutný obed. Zasiali sme semienko priateľstva a už je len potrebné starať sa oň, aby rástlo.

Jana Paučová, riaditeľka CVČ Hnúšťa


Vytvorené: 30. 8. 2021
Posledná aktualizácia: 30. 8. 2021 15:15
Autor: Správca Webu