#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

FUTBALOVÝ TURNAJ RÓMSKYCH MLÁDEŽNÍKOV

Typ: ostatné
FUTBALOVÝ TURNAJ RÓMSKYCH MLÁDEŽNÍKOV Hnúšťa, 19.6.2024 - Už dlhšie sa rodila myšlienka u organizátorov, aby sa zorganizoval turnaj aj pre deti a mládež, ktorá napokon aj vyústila do realizácie futbalového turnaja mládežníkov, ktorý sa uskutočnil dňa 15.06.2024 na miestnom futbalovom ihrisku v Hnúšti.

Organizátorom bol futbalový nadšenec ako sám seba nazýva Peter Geňa a jeho priatelia v spolupráci s Komunitným centrom Hnúšťa.

Turnaja sa zúčastnili 4 futbalové tímy a to z Tisovca, Hodejova a 2 tímy sa vytvorili z našej  Hnúšte a to z miestnej časti Likier a druhý tím tvorili chlapci a dievčatá z Komunitného  centra Hnúšťa.

„Bol to veľmi priateľský turnaj, ktorý mal výbornú atmosféru. Na víťazov čakali vecné odmeny a poháre. Chlapci hrali férovo ale aj bojovne, čo sa odrazilo na ich výsledkoch, kde Hnúšťa Likier sa umiestnila na 1. mieste, KC Hnúšťa na 2. mieste a Tisovec na 3. mieste. Hodejov bol skvelý tímový hráč a mali skvelého trénera, ktorý nám pomohol aj odpískavať jednotlivé zápasy. “ dodal Geňa.  Ku klasickým 3 miestam sme vytvorili ešte na ocenenie aj kategórie - ako najlepší brankár, najlepší strelec, najužitočnejší hráč, za účasť, čomu sa veľmi potešili jednotliví víťazi.

Podmienky zapojenia sa do turnaja boli, mať 10 hráčov v jednom tíme vo veku od 12 do 15 rokov. Samozrejme keď sa našiel jeden dvaja viac ako 15 roční, nerobili sme z toho vedu, uviedol Geňa.

Na záver skvelého turnaja čakalo na mladých futbalistov a ich trénerov občerstvenie v podobe výborného guľášu a čapovanej kofoly, ktorý pripravil pre nás skvelý tím z Chemika.

 

Akciu finančne a vecne podporili  nasledovní sponzori:

Technokov Karol Bonish, Kadernícky salón Lenka Ivargová, MUDr. Ladislav Lebeda, MUDR: Danka Knappová,  MUDR. Mária Tereková, Pedikúra Mirka, Janko KRižanský, MFK Dukla B. B. Lukáš Migľa, Mgr. Michal Bagačka, TETA Drogéria Pán Toman,  FJ ISKRA  Hnúšťa  Mgr. Marián Petrok,  Martin Štefánik – Dodovič, Komunitné centrum Hnúšťa, BAUTRADE Mgr. Grigorij Šamin, Chemik Hnúšťa, Rimavská Energetická s.r.o Hnúšťa a GENTLEMAN  Holičstvo PEDIKÚRA

Touto cestou všetkým sponzorom srdečne Ďakujeme.

 

Mgr. Marika Demeová

 


Vytvorené: 19. 6. 2024
Posledná aktualizácia: 19. 6. 2024 11:33
Autor: Správca webu II