#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

1.kolo Open ligy v kickboxe prinieslo Kick-Boxu Leon Hnúšťa cenné kovy

Typ: ostatné
1.kolo Open ligy v kickboxe prinieslo Kick-Boxu Leon Hnúšťa cenné kovy V sobotu 24.2.2024 sa v Trnave uskutočnilo 1.kolo Open ligy v kickboxe.
V priateľskej atmosfére sa tu stretlo 214 súťažiacich z 32 klubov z troch krajín. Trnavským organizátorom a novému organizačného tímu sa podarilo usporiadať skvelé podujatie nabité zápasmi v ringu i na tatami.

A tak sme odštartovali novú sezónnu vo veľkom štýle.

Náš klub Kick-Box Leon Hnúšťa reprezentovali 3 pretekári. Na tatami nastúpili Ema Kocúrová v kategóriách cadet KL do – 60 kg a LC do -60 kg a Róbert Bekker v kategórii senior KL do -79 kg. Emka si vybojovala v kicklighte bronz a v kategórii lightcontact striebro. Napriek výbornému výkonu sa jej nepodarilo vo finále poraziť už skúsenú reprezentantku z Čiech. Emka Kocúrová sa zúčastnila v dňoch 16.-18.2.2024 aj Európskeho pohára v Záhrebe spolu s ďalšími rezprezentami Slovenska. No konkurencia tam bola obrovská. Spomedzi 3066 účastníkov z 39 krajín štartujúcich v rôznych štýloch obsadila v oboch kategóriách kighlight aj lightcont do -55 kg 9.miesto.

Robovi sa moc nedarilo, napriek výbornej príprave prehral s bývalým Majstrom Slovenska a získal striebornú medailu. Do ringu po prvý krát nastúpil Vratko Košičiar v kategórii senior low kick do – 75 kg. Počínal si veľmi dobre, avšak kvôli zraneniu musel rozhodca v 2.kolo predčasne ukončiť zápas. Pre Vratka to bol dobrý zápas, kde nabral hlavne skúsenosti, nebyť toho zranenia, možno by to doviedol aj do úspešného konca. Získal napokon bronzovú medailu.

Všetkým trom pretekárom srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu Mesta Hnúšťa, ktoré je naším dlhoročným podporovateľom, za čo mu patrí nesmierna vďaka.

Ďakujeme aj ďalším sponzorom a to firme KoleR Service – Rastislav Kolesár, vďaka ktorému máme tričká. Ďalej ďakujeme pani Jane Nirházovej, pánovi Tomášovi Tavarskému a Grigorijovi Šaminovi.


Vytvorené: 26. 2. 2024
Posledná aktualizácia: 26. 2. 2024 13:54
Autor: Správca webu II