#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Oceňovanie športovcov regiónu Gemer-Malohont za rok 2022

Typ: ostatné
Oceňovanie športovcov regiónu Gemer-Malohont za rok 2022 V piatok, 10.3.2023 sa konalo v Klenovci podujatie Okresného zväzu telesnej kultúry, kde sa vyhlasovali najlepší športovci regiónu Gemer-Malohont za rok 2022. Na toto krásne podujatie boli za Kick-Box Leon Hnúšťa pozvaní športovec Juraj Hrivnák a tréner Jozef Vranec.

Juraj bol ocenený ako najlepší športovec za rok 2022 v kategórií dorast, nakoľko sa stal v roku 2022 Majstrom Slovenska v kategórií K1 do -71 kg a bol bronzovým na Majstrovstvách sveta juniorov v Taliansku tiež v kategórii K1 do -71 kg. Tu mu titul Majstra Sveta ušiel o vlások, nakoľko v semifinále došlo k pochybeniu rozhodcu a tak Juraj skončil pred bránami finále.

V internetovom hlasovaní sa Juraj zo všetkých nominovaných športovcov umiestnil na krásnom 3.mieste a v kategórií trénerov aj jeho teraz už bývalý tréner Jozef Vranec.

Juraj Hrivnák pokračuje ďalej už vo svojej kariére v klube ŠKP Banská Bystrica, nakoľko tam bude pokračovať a rozvíjať svoju osobnosť a talent, či už na vysokej škole, alebo v práci.

Prajeme mu veľa úspechov v súkromnom, ale hlavne v tom športovom živote. Za Mesto Hnúšťa ako aj Kick-Box Leon Hnúšťa mu patrí právom veľké poďakovanie, za jeho reprezentáciu.

Na podujatí v Klenovci si jeho dosiahnuté výsledky osobným darom uctil aj Mgr. Martin Pliešovský – primátor mesta Hnúšťa , ako aj pani starostka z Klenovca Mgr. Pribilincová, ktorá mu odovzdala cenu starostky za vzornú reprezentáciu svojej rodnej dedinky, v ktorej žije.


Vytvorené: 15. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 16. 3. 2023 10:38
Autor: Správca Webu