Výber jazyka

Obsah

Úžasné výsledky z Majstrovstiev Slovenska 2020 v Kickboxe

Typ: ostatné
Úžasné výsledky z Majstrovstiev Slovenska 2020 v Kickboxe Dňa 26.9.2020 sa v Lučenci konali MS v kickboxe. Pandémia koronavírusu zmenila usporiadateľom plány a akciu pre prísne obmedzenia museli rozdeliť na dve časti. Dopoludnie patrilo akademickým majstrovstvám, poobede zápasili seniori. Opatrenia sa podpísali aj pod fakt, že šampionát bol neverejný. Akcie sa zúčastnilo 218 pretekárov z 31 oddielov, ktorí pretekali v 466 štartoch.

Aj Mesto Hnúšťa malo na tomto šampionáte svoje zastúpenie. V Kategórii K1 do -71 kg nastúpil po 1.krát do ringu Juraj Hrivnák. Za jeho excelentný výkon si právom vybojoval zlatú medailu a tak sa stal Majstrom Slovenska v kategórii K1 do -71 kg. Ako druhý nastúpil za KickBox Leon Hnúšťa kadet Markus Talaj v štýle kicklight do -57 kg. Markus mal neľahkú úlohu uspieť spomedzi 11 pretekárov. Avšak aj tento náš pretekár sa v silnej konkurencii nestratil a vybojoval krásne 3. miesto a získal bronz. Ako posledný nastúpil za mužov Lukáš Dzuba 18-ročný pretekár, ktorý stál na tatamoch po 1. krát. Zápasil v kategórii kicklight do -94 kg. Aj tento náš pretekár si počínal veľmi dobre a skončil na 4.mieste. Tréner Jozef Vranec bol s výkonom svojich zverencov veľmi spokojný.

Športový klub Kick-Box Leon Hnúšťa týmto ďakuje za finančnú pomoc Mestu Hnúšťa a sponzorovi Grigorijovi Šaminovi, ktorý podporuje každú akciu ktorej sa klub zúčastňuje. Ďakujeme.

Mesto Hnúšťa srdečne gratuluje k úžasným výsledkom a ďakuje kadetom, trénerovi a klubu za príkladnú reprezentáciu.

Vytvorené: 28. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 9. 2020 10:26
Autor: Správca Webu