#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

ORGANIZÁCIA VZDELÁVANIA v ZŠ a MŠ v Hnúšti od 8. marca 2021

Typ: ostatné
ilustračný obrázokS účinnosťou od 8. marca 2021 na základe rozhodnutia ministra školstva pokračuje vzdelávanie prezenčnou formou pre žiakov 1. stupňa, prednostne pre žiakov rodičov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce a pre žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu.

Rodič je povinný vyplniť čestné vyhlásenie a preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénovým testom nie starším ako 7 dní, prípadne výnimkou z testovania. Požadované doklady sú k dispozícii na webových stránkach škôl, prostredníctvom portálu EduPage alebo www.minedu.sk.

Čestné vyhlásenie: https://www.minedu.sk/data/att/18927.docx

Žiaci, ktorí nespĺňajú podmienky prezenčného vzdelávania, sa budú od pondelka 8. marca vzdelávať dištančnou formou.

 

Materské školy:

Do materskej školy môžu nastúpiť prednostne deti zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce. Rodič je povinný vyplniť čestné vyhlásenie a preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénovým testom nie starším ako 7 dní, prípadne výnimkou z testovania.

 

Manuál Návrat do škôl aktualizovaný k 8.3.2021: https://www.minedu.sk/data/att/18934.pdf

Kompletné informácie, znenie rozhodnutia ministra školstva a uznesie vlády Slovenskej republiky nájdete na stránke: https://www.minedu.sk/25896-sk/navrat-do-skol-2021-aktualizovany-k-8-3-2021/

plagát

 


Vytvorené: 5. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 5. 3. 2021 14:15
Autor: Správca Webu