Výber jazyka

Obsah

6.kolo Open ligy v kickboxe mimoriadne úspešné

Typ: ostatné
6.kolo Open ligy v kickboxe mimoriadne úspešné 15.10.2022 sa v meste Bardejov konalo 6.kolo Open ligy v kickboxe. Pretekári boli až z 25 klubov nielen zo Slovenska, ale aj Poľska a Ukrajiny. KICK - Box Leon Hnúšťa reprezentovali štyria športovci.

Za cadetov v kicklighte do - 69 kg nastúpil po 1.krát iba 12.ročný Matúš Morong. Za súpera však dostal už skúseného súpera z Poľska a tak prehral prevahou bodov.

Za juniorov v kicklighte + 84 kg pretekal tiež nováčik na tatamoch Dominik Pavlík. Tento 16- ročný chlapec dokázal poraziť až 3 súperov. O zlato nastúpil na zapasisko s Majstrom Slovenska a vyhral, získal tak zaslúžené zlato.

V kategórii kicklight do - 94 kg sme mali až 2 pretekárov, ktorí sa nakoniec stretli aj vo finále. Martin Radič získal zlato a Lukáš Dzuba striebro. Lukáš pretekal aj v kategórii lightcontacte do - 94 kg. Lukáš súperovi nič nedaroval a tak získal pre náš klub ďalšie zlato.

Chlapci boli všetci výborní. Pri takej účasti doniesť 3 zlaté a 1 striebornú medailu je naozaj krásny úspech nielen pre náš klub, ale aj pre samotné Mesto Hnúšťa, ktorému ďakujeme za veľkú finančnú pomoc počas celého roka.

Vytvorené: 20. 10. 2022
Posledná aktualizácia: 20. 10. 2022 9:39
Autor: Správca Webu