#
#
#
#
#
#

Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Správa o činnosti Kick - Box Leon Hnúšťa za rok 2023

Typ: ostatné
Športový klub Kick - Box Leon Hnúšťa 1 Športový klub sa zaoberá prácou s mládežou ako aj dospelými cvičencami.

V klube je v súčasnosti registrovaných 30 aktívnych členov, z toho približná polovica detí, ktorí pravidelne trénujú v športovej hale a to :

Pondelok, Streda v čase od 17,30 hod. - do 19,00 hod.

ďalej majú cvičenci možnosť trénovať aj samostatne alebo pod vedením trénera v miestnosti určenej na tréning bojového umenia, ktorá sa nachádza tiež v športovej hale v bývalej náraďovni pod schodišťom.

Trénermi v klube sú Jozef Vranec, Jakub Karas, Petra Hirjaková.

Dotáciu, ktorú nám mesto Hnúšťa pridelilo a to 2 400,- € sme v športovom klube využili na jednotlivé súťaže a to formou cestovných výdavkov, štartovného ako aj k nákupu tréningových pomôcok potrebných k súťaži a aj k samotnému tréningu.

Je na nás tréneroch aby správne trénovali svojich zverencov, dbali na ich zdravie a formou súťaží tak vzorne reprezentovali naše mesto Hnúšťa.

Naším cieľom bolo dosiahnutie titulu Majstra Slovenska, čo sa nám napokon nepodarilo, aj keď sme boli k tomu blízko a to zásluhou Matúša Moronga. Ten sa stal v štýle kicklight vo váhe + 69kg stal vicemajstrom Slovenska za rok 2023.

Konkurencia je veľká, ale aj tak sa naši športovci na jednotlivých súťažiach nestrácajú a dosahujú v celku veľmi dobré výsledky za čo patrí veľká vďaka Mestu Hnúšťa, p. primátorovi a poslancom mesta Hnúšťa za poskytnutie dotácií pre tento šport ako aj k vytvoreniu kvalitných podmienok pre cvičencov v športovej hale.

 

 

Za rok 2023 sme v športovom klube získali - 4 zlaté – 14 strieborných – 14 bronzových medailí a jeden titul ako som už Vicemajstra Slovenska

 


Príloha

Vytvorené: 8. 12. 2023
Posledná aktualizácia: 8. 12. 2023 10:31
Autor: Správca webu II