Výber jazyka

Obsah

TKD klub Hnúšťa zvíťazil na Falcon Cup s bilanciou 10 x zlato , 6 x striebro , 2 x bronz!

Typ: ostatné
   TKD klub Hnúšťa zvíťazil na Falcon Cup s bilanciou 10 x zlato , 6 x striebro , 2 x bronz! V sobotu 20.4.2024 sa v Rimavskej Sobote konala súťaž s názvom Falcon Cup 2024 Poomsae&para poomsae. Svoju premiéru na súťaži zažili naši nováčikovia, ktorým sa darilo a výborne zvládli súťažnú atmosféru, začiatočný stres, či malé zaváhanie, úspech, neúspech alebo víťazstvo v podobe medaily.

Spolu s našimi top pretekárkami, naši “hnúštanskí” taekwondisti dosiahli cenné umiestnenia a svojimi súťažnými zostavami vybojovali pre TKD klub Hnúšťa v konkurencii s výrazným bodovým prevýšením z 11 klubov suverénne 1. miesto . Okrem toho si naši šiesti taekwondisti priniesli domov aj vzácne ocenenia - pohár za najúspešnejšieho športovca - čo znamená dosiahnutie zisku najvyššieho počtu bodov vo svojej kategórii.