#
#
#
#
#
#

Výber jazyka

Obsah

Terminátor v Hnúšti

Typ: ostatné
Terminátor v Hnúšti 1Dňa 18.02.2018 v nedeľu prišiel do nášho mesta Vladimír Konský, ktorý je bývalým členom a reprezentantom športového klubu Kick – Box Leon Hnúšťa, za ktorý súťažil v rokoch 2006, 2007, 2008, keď potom začal trénovať Thajský Box v Banskej Bystrici a dosiahol vynikajúce výsledky na svetovej úrovni, no aj na priek tomu Vladimír Konský nezanevrel na materský klub a po dohode s ním sa veľmi potešil a prišiel odovzdať svoje skúsenosti športovcom, pre ktorých je veľkým vzorom.

Dňa 18.02.2018 v nedeľu prišiel do nášho mesta Vladimír Konský, ktorý je bývalým členom a reprezentantom športového klubu Kick – Box Leon Hnúšťa, za ktorý súťažil v rokoch 2006, 2007, 2008, keď potom začal trénovať Thajský Box v Banskej Bystrici a dosiahol vynikajúce výsledky na svetovej úrovni, no aj napriek tomu Vladimír Konský nezanevrel na materský klub a  po dohode s ním sa veľmi potešil a prišiel odovzdať svoje skúsenosti športovcom, pre ktorých je veľkým vzorom. Vladko pochádza z obce Hrnčiarske Zalužany, kde trénoval pod vedením kvalitného trénera p. Milana Škorňu, ktorý ho do hnúšťanskeho klubu priniesol a neskôr ho uviedol aj do sveta Thajského Boxu. Meno Terminátor dostal ako prezývku v ringových športoch čo aj potvrdzoval svojimi tvrdými údermi a kopmi.

Pozvané na seminár boli aj iné športové kluby z iných štýlov ako sú Thajský Box, Ju – Jutsu, MMA, Taekwondo, Karate, Judo, Zápasenie. Nakoniec trénovalo 63 športovcov z miest Revúca, Rimavská Sobota, Lučenec, Rožňava, Jelšava, Poltár, Hnúšťa. Seminár bol na profesionálnej úrovni, trval približne tri hodiny, všetci boli spokojní s tréningom ako aj podmienkami, ktoré im vytvoril miestny športový klub Kick – Boxu a Thaj Boxu Hnúšťa.

 

Veľká vďaka patrí mestu Hnúšťa za podporu v tomto športe ako aj za poskytnutie športovej haly a chceme touto cestou poďakovať aj sponzorom, ktorí nám pomohli a to :

Potraviny Ján Hanes - Hnúšťa

firme MIVE – PEK - Hnúšťa

firme Total – Sport – Dušan Ďubek

p. Michalovi Škvareniakovi


Príloha

Vytvorené: 20. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2018 10:19
Autor: Správca Webu