Výber jazyka

Obsah

Hnúšťa má MAJSTRA SLOVENSKA v Kickboxe

Typ: ostatné
Hnúšťa má MAJSTRA SLOVENSKA  v Kickboxe Dňa 26.6.2021 sa v Aréne Poprad konali Majstrovstvá Slovenska v Kickboxe. Aj náš klub KickBox Leon Hnúšťa tu mal svoje zastúpenie. Za klub štartovali 4 pretekári: Juraj Hrivnák, Aneta Lukáčová, Jakub Karas a Lukáš Dzuba. Podujatia sa zúčastnilo celkom 292 pretekárov. Výsledky prinášame v článku:

Výsledky:

1. miesto a Majstrom Slovenska vo váhe do 71 kg v štýle K1 /ring/ sa stal Juraj Hrivnák, ktorý podal

naozaj skvelý výkon.

2. miesto a Vicemajsterkou Slovenska vo váhe do 60 kg v štýle Lightcontact sa stala Aneta Lukáčová,

v štýle Kicklight získala Anetka 3. miesto, bronzovú medailu. Anetka sa súťaže zúčastnila po 1.krát.

3. miesto, broznovú medailu vo váhe do 63,5 kg v štýle Fullcontact /ring/ si vybojoval Jakub Karas,

ktorý bojoval s veľkým nasadením, avšak aj napriek veľkej bojovnosti sa mu nad skúseným súperom nepodarilo zvíťaziť.

5. miesto obsadil Lukáš Dzuba vo váhe + 94 kg v štýle Kicklight, ktorý štartoval až v neskorých večerných hodinách a aj napriek snahe súpera nepremohol.

Gratulujeme všetkým pretekárom za ozaj skvelé umiestnenia a ďakujeme za vzornú reprezentáciu